Zapowiedziano LEGO Marvel Super Heroes 2 [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.05.2017, 03:05


Kategorie: News

Aktualizacja

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowała oficjalny komunikat, w którym zdradziła, że tytuł ukaże się 14 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One jak również PlayStation 4. Parę tygodni później pojawi się także na Nintendo Switch.

Oryginalna wiadomość


Zapowiedziano LEGO Marvel Fajowsko Heroes 2 [news zaktualizowany] - rycina #1

Wydane w 2013 roku LEGO Marvel W deseczkę Heroes doczeka się kontynuacji. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała LEGO Marvel Wdechowy Heroes 2, publikując poniższy, krótki zwiastun. Właściwy, dłuższy materiał ukaże się 23 maja. W związku z tym Nie ma mowy podzielono się Zbytnio wieloma konkretami, choć Ogół fani produkcji tworzonych Z powodu Gabinet Traveller’s Tales Perfekcyjnie wiedzą, czego się spodziewać. Udawanie opowiadać ma o zmaganiach superbohaterów i superzłoczyńców z różnych epok, którzy zostali wplątani w wielką aferę W czasie sprawą podróżującego w czasie Kanga the Conquerora.

Podczas Turniej będziemy kierować m.in. Strażnikami Galaktyki, Spider-Manem, Thorem, Hulkiem, Doktorem Strangem, Zielonym Goblinem Czyż też Czarną Panterą i zwiedzimy pasmo krain – od starożytnego Egiptu, Via Rozszalały Zachód, Planetę Hulka, aż po Następny Jork z 2099 roku. I mają się pojawić nowe sieciowe Kleszcze gry, w tym wyzwania i Szarpanina na arenie. Na dalsze konkrety musimy poczekać.


Tagi: gry na świecie LEGO Marvel Super Heroes 2 platformówki 3D Traveller's Tales Warner Bros. Interactive Entertainment PC PS4 XONE Switch
Skomentuj post: