Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.05.2017, 08:05


Kategorie: Aktualności

Poznaliśmy szczegóły związane z drugim dużym dodatkiem Na gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Rozszerzenie zatytułowane Fallen Ghosts ukaże się 30 maja (dla posiadaczy przepustki sezonowej – pozostałe osoby poczekają Ku 6 czerwca) i będzie bezpośrednią kontynuacją głównej historii. Siły wojskowe Unidad mają Szkopuł z utrzymaniem stabilności w Boliwii. Powstaje Przymierze Przypadek Extranjeros, które obrało sobie W okresie Kres zabicie wszystkich amerykańskich obywateli przebywających na terenie kraju. Duchy zostają wysłane na Dodatkowo jedną misję, której celem jest oczywiście posiłki rodaków. Nie ma lekko śmigłowiec transportujący żołnierzy zostaje zestrzelony, a ci trafiają W kierunku dżungli pełnej wrogów.


Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja - obrazek #1

Kampania zostanie podzielona na piętnaście misji, w których głównym celem będzie pozbycie się czterech bossów. Za zabawy trafimy W stronę trzech zupełnie nowych regionów, gdzie czekać mają na nas przeciwnicy podzieleni na cztery rodzaje. Jest konieczne/niezbędne będzie stawić czoła wyposażonym w kuloodporne płyty najemnikom, elitarnym snajperom z detektorami ruchu, jednostkom zakłócającym działanie elektroniki a również mistrzom skradania się z prototypowym urządzeniem maskującym i kuszą.

Nowa Przeżycie to również nowe Duchy. Żołnierze będą od razu na 30. poziomie doświadczenia, a Największy level wzrośnie Na 35. Jeszcze Ubisoft obiecał Parę nowych umiejętności, w tym Oxygen, pozwalający dłużej przebywać Koło wodą, wyostrzający zmysły Reaction Marking, Fast Reload zwiększający szybkość przeładowywania broni Czyżby Flash Drone, czyniący z naszego drona granat błyskowy. Oczywiście Niech Bóg broni zabraknie też kolejnych broni (sześć sztuk – kusza, karabiny snajperskie i szturmowe).


Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja - sztych #2


Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja - obrazek #3


Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja - rysunek #4


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Ghost Recon: Wildlands sandbox strzelanki TPP (TPS) Ubisoft Ubisoft Paris zapowiedź PC PS4 XONE
Skomentuj post: