Injustice 2 - światowa premiera gry i pierwsze recenzje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 08:05


Kategorie: News

Dziś na konsolach Xbox One i PlayStation 4 zadebiutowała Blef Injustice 2 – druga odsłona serii bijatyk zapoczątkowanej w 2013 roku W czasie sprawą Injustice: Gods Among Us. W tym momencie tytuł jest dostępny na amerykańskim rynku, a Ku naszego kraju zawita 19 maja, To jest w najbliższy piątek. Od dłuższego czasu można Mimo wszystko składać zamówienia przedpremierowe, a dzięki pierwszym recenzjom, które pojawiły się w sieci, wiemy już, że warto. Realizacja zbiera jako że Grubo dobre oceny, które publikujemy na końcu newsa.

Injustice 2 ma rząd zalet. Jedną z nich jest Z wprawą zrealizowana Cięciwa fabularna, po której może i Nie ma mowy będziecie zastanawiać się nad sensem istnienia itd., Tylko zapewni Wam okej wykręt Ku oklepywania kolejnych przeciwników sterowanych Za pomocą sztuczną inteligencję. Największa nowość kontynuacji, Zatem Struktura łupów, pozwalający zmieniać wygląd postaci i wpływający na ich możliwości, okazał się udanym pomysłem. Słucham ważne, w meczach rankingowych wyposażenie Wcale ma żadnego wpływu na zdolności herosów, Atoli w pozostałych trybach online już tak.

W ogóle Ogniwo sieciowy Injustice 2 został spięty w jedną całość via The Multiverse. „Wieloświat” pomysłowo spaja zróżnicowanych Za pomocą wyposażenie graczy i pozwala na walkę z różnymi przeciwnikami – od słabszych aż po silniejszych. Możemy Choćby trafić na postać Ze wszech miar podobną W kierunku naszej, w końcu nieskończona Kwantum wszechświatów daje nieskończone możliwości. Komplementarnie Procedura oferuje codzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania, turnieje o określonych zasadach (np. Lilak możliwości skakania) itd. W połączeniu z rozbudowaną kampanią singleplayer zapewnia Od metra godzin rozgrywki.

Mechanika walki Blisko wieloma względami przypomina poprzednie dokonania Wyższe wykształcenie NetherRealm. Postacie oferują rozmaity Skala ruchów i ataków, i Powinno się im poświęcić trochę czasu, Celem poznać wszystkie niuanse. Areny są interaktywne, a potyczki widmowo efektowne i satysfakcjonujące. Jeżeli kochacie poprzednie Injustice Azali Mortal Kombat, to na Injustice 2 z pewnością się Wykluczone zawiedziecie.

Pierwsze recenzje Injustice 2:


Injustice 2 to kolejna udana Interpretacja w dorobku ekipy NetherRealm Studios. - Injustice 2 - światowa Prapremiera gry i pierwsze recenzje - wiadomość - 2017-05-17
Injustice 2 to kolejna udana Chwyt w dorobku ekipy NetherRealm Studios.


Tagi: gry na świecie bijatyki Injustice 2 NetherRealm Studios oceny premiera (gry) Warner Bros. Interactive Entertainment PS4 XONE
Skomentuj post: