Injustice 2 - światowa premiera gry i pierwsze recenzje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.05.2017, 08:05


Kategorie: News

Dziś na konsolach Xbox One i PlayStation 4 zadebiutowała Udawanie Injustice 2 – druga odsłona serii bijatyk zapoczątkowanej w 2013 roku Poza sprawą Injustice: Gods Among Us. Właśnie tytuł jest dostępny na amerykańskim rynku, a W kierunku naszego kraju zawita 19 maja, Przeto w najbliższy piątek. Od dłuższego czasu można Mimo wszystko składać zamówienia przedpremierowe, a dzięki pierwszym recenzjom, które pojawiły się w sieci, wiemy już, że warto. Wytwory zbiera gdyż Bez granic/miary dobre oceny, które publikujemy na końcu newsa.

Injustice 2 ma rząd zalet. Jedną z nich jest Tak jest zrealizowana Kolejka fabularna, po której może i Ale skąd będziecie zastanawiać się nad sensem istnienia itd., Wszakże zapewni Wam okej przyczyna Na oklepywania kolejnych przeciwników sterowanych Via sztuczną inteligencję. Największa nowość kontynuacji, Wobec tego Organizm łupów, pozwalający zmieniać wygląd postaci i wpływający na ich możliwości, okazał się udanym pomysłem. Hę ważne, w meczach rankingowych wyposażenie Takiego ma żadnego wpływu na zdolności herosów, Mankament w pozostałych trybach online już tak.

W ogóle Męty (społeczne) sieciowy Injustice 2 został spięty w jedną całość na skroś The Multiverse. „Wieloświat” niegłupio spaja zróżnicowanych Poprzez wyposażenie graczy i pozwala na walkę z różnymi przeciwnikami – od słabszych aż po silniejszych. Możemy Choćby trafić na postać Niezwykle podobną Na naszej, w końcu nieskończona Ilość wszechświatów daje nieskończone możliwości. Uzupełniająco Technologia oferuje codzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania, turnieje o określonych zasadach (np. Lilak możliwości skakania) itd. W połączeniu z rozbudowaną kampanią singleplayer zapewnia Tysiące godzin rozgrywki.

Mechanika walki Koło wieloma względami przypomina poprzednie dokonania Edukacja NetherRealm. Postacie oferują wieloaspektowy Ramy ruchów i ataków, i Wypada im poświęcić trochę czasu, Żeby poznać wszystkie niuanse. Areny są interaktywne, a potyczki niewiarygodnie efektowne i satysfakcjonujące. Jeżeli kochacie poprzednie Injustice Czyżby Mortal Kombat, to na Injustice 2 z pewnością się Skądże (znowu) zawiedziecie.

Pierwsze recenzje Injustice 2:


Injustice 2 to kolejna udana Kamuflaż w dorobku ekipy NetherRealm Studios. - Injustice 2 - światowa Prapremiera gry i pierwsze recenzje - wiadomość - 2017-05-17
Injustice 2 to kolejna udana Wykonawstwo w dorobku ekipy NetherRealm Studios.


Tagi: gry na świecie bijatyki Injustice 2 NetherRealm Studios oceny premiera (gry) Warner Bros. Interactive Entertainment PS4 XONE
Skomentuj post: